HK Group LLChumanitarian demining

HK Group LLChumanitarian demining

HK Group LLC

Товариство з обмеженою відповідальністю "ГК ГРУП" (ТОВ "ГК ГРУП") засноване у 2020 році офіцерами запасу Збройних Сил України.
Здійснення діяльності з гуманітарного розмінування з використанням усіх методів і способів та очищення територій від вибухонебезпечних предметів.

Навчальний центр
ТОВ "ГК ГРУП" спільно з ТОВ "Навчальний центр гуманітарного розмінування" може забезпечити професійну підготовку фахівців з гуманітарного розмінування для потреб України

Сертифікація
Ліцензія на охоронну діяльність, сертифікати відповідності процесів протимінної діяльності за такими напрямками: нетехнічне обстеження; технічне обстеження; розмінування району бойових дій; ручне розмінування; інформування про ризики, пов'язані з вибухонебезпечними предметами. Сертифікат на систему управління якістю відповідно до вимог EN ISO 9001:20218.

ОбладнанняТОВ "ГК ГРУП" повністю укомплектовано технікою та обладнанням для проведення процесів гуманітарного розмінування, включаючи засоби пошуку вибухонебезпечних предметів, засоби індивідуального захисту, маркування та обладнання місця проведення робіт, медичне обладнання.

Illustration

Актуальність та проблеми

Територія України, забруднена вибухонебезпечними предметами, зросла до неймовірних масштабів, включно з частинами Західної України, внаслідок масштабного військового вторгнення в Україну російськими військами, активних бойових дій, постійних обстрілів українських міст та об'єктів цивільної інфраструктури.
Крім того, агресори активно мінують територію та інфраструктуру нашої країни нашої країни мінами та саморобними вибуховими пристроями.
Після закінчення війни з росією Україні знадобиться багато часу на розмінування території.

Шляхи вирішення проблем

Світовий досвід показує, що вирішення проблеми забруднення територій вибухонебезпечними предметами полягає в побудові ефективної системи протимінної діяльності за всіма п'ятьма основними напрямками:

● Інформування населення про ризики, пов'язані з вибухонебезпечними предметами.
● Гуманітарне розмінування.
Надання допомоги постраждалим.
● Знищення та утилізація надлишкових боєприпасів.
● Пропагандистська робота щодо незастосування протипіхотних мін.

Як державні структури, так і благодійні, приватні та комерційні організації беруть участь у процесів протимінної діяльності залучені як державні структури, так і благодійні, приватні та комерційні організації.

Наші можливості

На сьогоднішній день ТОВ "ГК ГРУП" надає послуги у сфері гуманітарного гуманітарного розмінування за наступними технологічними процесами:
● нетехнічний огляд● технічний огляд● розмінування району бойових дій● ручне розмінування● просвітницька робота щодо ризиків, пов'язаних з вибухонебезпечними предметами
Для здійснення діяльності у сфері гуманітарного розмінування ТОВ "ГК ГРУП" розробило та погодило з органом сертифікації протимінної діяльності Стандартні операційні процедури та інші керівні документи, що регламентують діяльності організації у сфері планування операцій з розмінування,методів гуманітарного розмінування, обладнання та маркування ділянок, охорони праці охорони праці, управління якістю, медичного обслуговування, реагування на нещасні випадки тощо.

Illustration


Обладнання

ТОВ "ГК ГРУП" повністю укомплектовано технікою та
обладнанням для проведення процесів гуманітарного розмінування, в тому числі
засоби пошуку вибухонебезпечних предметів, засоби індивідуального захисту
засоби індивідуального захисту, маркування та обладнання місця проведення робіт, медичне
обладнанням.

Галерея

Навчальний центр з гуманітарного розмінування

Товариство з обмеженою відповідальністю "Навчальний центр гуманітарного розмінування" (Навчальний центр) засновано у 2021 році.

Навчальний центр є професійно-технічним навчальним закладом першого атестаційного рівня, який забезпечує потреби у професійно-технічній освіті фахівців з гуманітарного розмінування, оволодіння ними робітничими професіями за освітньо-кваліфікаційним рівнем "кваліфікований робітник".

Метою Навчального центру є задоволення потреб країни у кваліфікованих та конкурентоспроможних на ринку праці працівниках з дипломом про професійно-технічну освіту, яка орієнтована на спеціалізацію з гуманітарного розмінування та навчання теоретичним основам і практичним навичкам, що мають відношення до теперішньої або майбутньої професійної діяльності саперів (розмінування).

На сьогоднішній день Тренінговий центр має:

● розроблені та узгоджені з відповідними структурними підрозділами Міністерства освіти і науки України та органами державної влади тематичні плани та навчальні програми у сфері гуманітарного розмінування в усіх його аспектах;
● повноцінну матеріально-технічну базу для проведення навчання;
● базу навчально-методичного забезпечення;
● базу інформаційного забезпечення тощо.

Всі документи оформлені відповідно до законодавства України, відповідають вимогам Національного стандарту України СОУ ДСТУ ГОСТ Р 8820:2018 "Протимінна діяльність. Процеси управління. Основні положення" та рекомендаціям Міжнародних стандартів протимінної діяльності МСПМД (IMAS).

Illustration
Illustration


Сертифікати та ліцензування

Документація

Наші партнери

Illustration
Illustration
Made with